SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*HIGH SCHOOL PARTY* @ SUGARFREE CLUB ..
Hyrja :
Falas
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '13
Fillon :
22 Mars në ora 16:00
ID e produktit :
2186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NXENESIT E GJIMNAZIT "ISMAIL QEMALI" KAMENICE , ROGANE DHE HOGOSHT ORGANIZOJN:

*HIGH SCHOOL PARTY* @ SUGARFREE CLUB ..

:: E PREMTE 22 Mars
:: ORA: 16:00 :: HYRJA: PER TE GJITH GRATISSSS

- Ingjizim i Harlem Shake *GJIMNAZI & SUGARFREE CLUB*
- FOTOGRAFIM I MATURANtEVE NE TEPIH TE KUQ (per te
gjith maturantet vlen nga ora 15:30 deri ora 16:00
qe te behen fotot para diskos si qdo vit i kaluar)
- Muzik me Guitar
- EXTRA QMIM I PIJEVE ... & MORE SUPRISEEE

:: DJ NIGHT STYLE & DJ ARD'ONE (Hip Hop , R&B , House & ALBANIAAAAN MUSICCCC)

Per me shume info: facebook.com/sugarfree2011 
Informata rreth publikuesit
SUGARFREE CLUB
Dardanë
044290450
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »