SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SILVER LININGS PLAYBOOK - PREMIERE
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '13
Fillon :
20 Mars në ora 19
ID e produktit :
2457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komedi,Romancë /Comedy, Romance
Kohëzgjatja/ Running time:2 orë/hrs

Rolet/ Starring: Bradley Cooper, Robert De Niro, Jennifer Lawrence, Chris Tucker, Jackie Weaver, Julia Stiles..
Regjia/Directed by: David O. Russell

Jennifer Lawrence fituese e çmimit OSKAR si Aktorja më e mirë në Rolin Kryesor/ Best Actress in a Leading Role

TEMA:Pat Solatono ka humbur gjithchka që kishte - shtëpinë, punën dhe gruan. Tani, jeton me nënën dhe babin, pasi kishte kaluar tetë muaj në një institut. Ai është i vendosur ta rindërtojë jetën e tij dhe të bashkohet me gruan, pa marrë parasysh vështirësitë që e kishin sjellë atë ndarje.
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »