SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Live Music! Sabaja Dr s Beer House
Hyrja :
Falas
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '14
Fillon :
18 Janar në ora 20:30
ID e produktit :
26184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Live muzikë në Sabaja Dr s Beer House: të shtunën prej orës 20:30 Nazi dhe Edi King! Ju pret atmosferë fantastike, ushqim fantastik dhe birra të shtëpisë e pije të ndryshme!
Live Music at sabaja Dr s Beer House: on Saturday from 8:30 PM, with Nazi and Edi King! Great atmosphere, accompanied with fantastic food, house beers and other drinks!
Informata rreth publikuesit
Sabaja Dr's Beer House
Prishtinë
049582000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »