SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
E SHTUNE 23 MARS, BABOO DARABUKA & DJ BENITY @DISCOCLUB STOP
Hyrja :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '13
Fillon :
23 Mars në ora 21:00
Mbaron :
24 Mars në ora 03:00
ID e produktit :
2687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E Shtune (me 23 mars)
ne
DiscoClub Stop-Gjilan :
Baboo Darabuka & Dj Benity

si dhe REZIDENT Dj KONT......

Hyrja do te jete VETEM 1 euro
Informata rreth publikuesit
DiscoClub Stop
Gjilan
049697697
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »