SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
THE LEGEND OF SARILA 3D VETEM GJATE VIKENDEVE NE 16:00
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '14
ID e produktit :
27802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aventurë/ I Animuar, Për Fëmijë dhe Familjar; 1 orë 20 min

TEMA: Tre Inuit të rinj u nisën në kërkim të një tokë te premtuar për të shpëtuar klanin e tyre nga uria.

Rolet: Christopher Plummer, Rachelle Lefevre, Dustin Milligan, Tim Rozon, Genevieve Bujold

Regjia: Nancy Florence Savard
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »