SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JACK RYAN: SHADOW RECRUIT/ me Chris Pine, Kevin Costner, Keira Knightley,
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '14
ID e produktit :
27803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aksion/Aventurë/Triller; 1 orë 40 min
TEMA: Në një rrëfim që ndodh para Xhek Rajanit, Rajani është një ndërmjetës biznesi që punon për një miliarder moskovit, para se të futej në CIA. Kur miliarderi, për të cilin punon, e fut në një komplot terrorist dhe ia rrëmbën gruan, Rajani duhet të luftojë kundër kohës për ta pastruar nderin e tij, për ta ndalur komplotin dhe për ta shpëtuar gruan.

Rolet: Chris Pine, Kevin Costner, Keira Knightley, Kenneth Branagh, etj.

Regjia: Kenneth Branagh
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »