SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FILMI FEMRAT me Ermal Mamaqi ne 18:00 & 22:00
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '14
ID e produktit :
28237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komedi/Romance 1 orë 30'
TEMA: "Femrat" është film artistik me metrazh të gjatë, një komedi romantike, e para e këtij lloji në Shqipëri që pas viteve ’90. I prodhuar nga Rucksack Productions, një kompani me qendër në New York, "Femrat" kombinon talentet më të mira shqiptare me eksperencën më të mirë të huaj për të sjellë për herë të parë para publikut shqiptar një komedi romantike në qendër të së cilës është marrëdhënia e shumë diskutuar mes meshkujve dhe femrave.

Rolet: Ermal Mamaqi, Salsano Rapi, Zamira Kita, Olta Daku, , Eriona Kakeli, Enxhi Cuku, Robert Aliaj, Andia Xhunga, Besmir Bitraku, Besart Kallaku, Marko Bitraku

REGJIA: Rudina Vojvoda

SKENARI: Koloreto Cukali
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »