SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Muzikë live në Sabaja Drs Beer House!
Hyrja :
Falas
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '14
ID e produktit :
28290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Të nderuar miq, këtë të shtunë do t'ju argëtojë mjeshtri i violinës, këngës së vjetër qytetare dhe muzikës evergreen Kastriot Marku! Shijoni birrat ma t'mira n'shehër, ushqim nga menyja e re dhe atmosferë fantastike!
Dear friends, this saturday come and enjoy with us live music from our guest Kastriot Marku, master of violin and evergreen song! Enjoy best beers in town and products from our new menu in fantastic atmosphere!
Informata rreth publikuesit
Sabaja Dr's Beer House
Prishtinë
049582000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »