SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
✦ LABINOT TAHIRI - LABI LIVE SHOW ✦ E SHTUNE 25 JANAR ✦ COCO CLUB ✦
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '14
ID e produktit :
28678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
✦ COCO CLUB PREZANTON LEGJENDEN E MUZIKES SHQIPE

✦ LABINOT TAHIRI + ICON'S BAND, 100% LIVE

✦ E SHTUNE / 25 JANAR 2014 / 10PM

✦ ✦ ✦ ✦ ✦ ✦

● Biografia:
Labinot Islam Tahiri i njohur në pubikë me pseudonimin LABI.
Labinoti është një këngëtarë i talentuar në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme, në pamundësi që të vazhdoië tutje, duke patur parasysh kushtet e shkollimit gjatë okupimit të Kosovës s'kishte shkolla, po shtëpi shkolla. Lidhur me muzikën Labi filloi të këndojë që në moshën e re duke i përcjelur hapat e babit të tij.

● opening&closing:
➤ QAKI - www.facebook.com/djqakicoco 
➤ DJ MILOTT - www.facebook.com/DJ.MiLoTT 

➤ Special Visuals and Lighting effects
● VJ BLITZ - www.facebook.com/itsvjblitz 

● Photoshooting By:
➤ FLAMUR ILAZI - www.facebook.com/PhotographerFlamurIlazi 

✦✦ REZERVIMET : 044 847777 / 045619619

● INFO
www.cococlub-ks.com 
www.facebook.com/LabinotOfficial 
www.youtube.com/LabiOfficial 


✪ COCO CREW ✪
Informata rreth publikuesit
COCO Club
Ferizaj
049 380 300
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »