SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMERICAN HUSTLE Premierë Botërore nga 28.01.2014 në 20:00 dhe 22:30
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '14
ID e produktit :
28726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KDSHF”GENCI” sjell ne Kinemane ABC Premieren Botërore të filmit “AMERICAN HUSTLE”, i cili eshte fitues i 3 Çmimeve GLOBI I ARTË: Filmi më i mire Komedi ose Muzikal, Aktorja më e mire Amy Adams dhe Aktorja më e mire joprotagoniste Jennifer Lawrence si dhe i Nominuar në 10 kategori për Çmimin OSKAR.

Rolet: Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams, Jeremy Renner, Jennifer Lawrence, etj.

Regjia: David O. Rusell
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »