SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Live muzikë: Nazi dhe Edi King në Sabaja Dr s Beer House!
Hyrja :
Falas
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '14
Fillon :
1 Shkurt në ora 20:30
ID e produktit :
29149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Këtë të shtunë, muzikë live, ushqim nga Menuja e re dhe birrat më të mira! Mirë se vini!
This Saturday, live music, food from the new Menu and the best beers! Welcome!
Informata rreth publikuesit
Sabaja Dr's Beer House
Prishtinë
049582000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »