SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ROBOCOP
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '14
Fillon :
6 Shkurt në ora 22:00
ID e produktit :
29305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ROBOCOP eshte filmi qe ne Kinemane ABC do te filloj te shfaqet premiere boterore, para shume vendeve amerikane.

ROBOCOP me Samuel L Jackson, Joel Kinnaman, Gary Oldman etj i takon zhanrit fanta-shkencë me perplot aksion, dhe per gati dy ore sjell para shikuesve te artit te shtate, boten e avancuar robotike dhe zbulimet e ardhshme teknologjike.

Ne Kinemane ABC premiera boterore per publikun do te filloj nga date 6 shkurt, cdo dite ne ora 20:00.
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »