SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
B E L I E V E - Justin Bieber
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '14
ID e produktit :
29695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KDSHF “GENCI” me ne fund ka sjell per shume adhurues kosovar filmin “Believe” (Beso) të Xhastin Biberit.

Ky film paraqet detaje te tjera ne lidhje me koncertin e Xhastin Biberit, biletat e te cilit tashme jane shitur plotesisht. Perveç xhirimeve te mrekullueshme te kengeve te Biberit, ne kete film mund te gjeni prapaskenat e xhirimit te ketij filmi. Ky film, poashtu, paraqet edhe jeten e Xhastin Biberit jashte skenes. Ndiqeni rrefimin e udhetimit te Xhastinit, nga nje karakter i parendesishem me endrren e paraqitjes ne skenen e Medison Skuer Gardenit deri tek berja e yllit me te madh te diteve te sotme. Besoni ne Xhastin Biberin.

Ne Kinemane ABC premiera per publikun do te filloj nga date 11 shkurt, çdo dite ne ora 16:00 dhe 18:00, ndersa gjatë vikendit në ora 12:00 dhe 18:00.
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »