SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Përvjetori i Pavarësisë:Blunt, Real, Dhurata Dora dhe Show Ekskluziv CYANIDE SHBA#iNDUSTRY
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '14
Fillon :
17 Shkurt në ora 23:00
Mbaron :
18 Shkurt në ora 03:00
ID e produktit :
31115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iNDUSTRY
Prezanton

``Përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës ``

17 Shkurt E Hënë

Me mysafir dhe Show ekskluziv

* MOST WANTED DJ BLUNT&REAL
* DHURATA DORA

* LIVE SHOW EKSKLUZIV PËR HERË TË PARË*

*C Y A N I D E*
ekskluzivisht nga SH.B.A

Fillon 23:00

Për rezervime: 044 133 035

# Pavarësia në iNDUSTRY
Informata rreth publikuesit
INDUSTRY-KS
Prishtinë
049777777
Industry-ks [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »