SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Festoni 8 Marsin në Sabaja Drs Beer House!
Hyrja :
Falas
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '14
ID e produktit :
31515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Për kujtimet më të bukura nga 8 Marsi - ejani të festojmë së bashku! Me 8 Mars në Sabaja Drs Beer House me Kastriot Markun! Muzikë e bukur me violinë, Meny e pasur dhe atmosferë fantastike!
Rezervoni në 049.582.000
Informata rreth publikuesit
Sabaja Dr's Beer House
Prishtinë
049582000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »