SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HER Romansë / Dramë; 2 orë 06 min
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
5 Mars '14
ID e produktit :
31688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TEMA: Ne te ardhmen e afert, Teodor Tuombly jeton duke shkruar letra personale njerezve te tjere. Pasi ishte i pikelluar qe ndahat nga nje dashuri e vjeter, ai interesohet per nje sistem te avancuar te lidhur me disa persona te dalluar. Pasi e ve ne praktike kete sistem, ai takohet me "Samanten", nje ze gruaje qe eshte e zonja, e mencur dhe qesharake. Me kalimin e kohes, miqesia e tyre thellohet dhe ne fund ata bien ne dashuri.
Rolet: Joaquin Phoenix, Amy Adams, Rooney Mara, Olivia Wilde, Scarlett Johansson, etj.
Regjia: Spike Jonze
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »