SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LONE SURVIVOR ne ora 20:00 dhe 22:15
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '14
Fillon :
13 Mars në ora 20:00
ID e produktit :
32160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nje film me nje zhaner drame, biografi dhe aksion vjen premiere boterore ne Kinemane ABC i treti me radhe per muajin mars.
Filmi “LONE SURVIVOR ” i bazuar ne romanin me te njejtin titull i shkruar nga shkrimtari dhe aktori Marcus Luttrell, pasqyron nje ngjarje te vertet, mjafte te fuqishme, te perjetuar nga vet ai dhe flota ushtarake e tij.
Ne rolin e Marcus Luttrell ne filmin “LONE SURVIVOR / I MBIJETUARI I VETEM” luan aktori i njohur holivudian Mark Wahlberg.
Ky film ka qene i nominuar me dy çmime Oscar; per zerim dhe miksim zeri.
Filmi do te shfaqet për media dhe publik të enjten 13 mars 2014 në ora 20:00 dhe 22:15, duke vazhduar edhe ditet ne vazhdim të shfaqet ne të njejtat termine.
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »