SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NON STOP cdo dite ne 18:00 dhe 20:00
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '14
ID e produktit :
34668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me Liam Neeson, Julianne Moore, Michelle Dockery...

Triller/ Aksion/ Aventurë; 1 orë 46 min

TEMA: Gjatë një fluturimi trans-atlantik nga Nju Jorku në Londër, Kapiteni i i forcave ajrore, Bil Marks pranon disa mesazhe te koduara, që kërkojnë nga ai ta bind kompaninë ajrore t’i transferojë 150 milionë në një llogari. Nga një pasagjer do të vritet çdo 20 minuta, deri sa të sigurohen paratë. I rrethuar me vetëm dy njerëz, që ai mendon se mund t’u besojë, oficeri i gjendshëm duhet të përdorë çdo aftësi të tij për të zbuluar vrasësin në aeroplan. Ky film është një lojë mace e miu për të shpëtuar jetën e qindra udhëtarëve në rrezik.

Regjia: Jaume Collet-Serra
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »