SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
N O A H - 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '14
Fillon :
3 Prill në ora 22:00
ID e produktit :
34670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dramë; 2 orë 08 min, me Russell Crowe, Jennifer Connelly, Ray Winstone, Emma Watson, Anthony Hopkins.

TEMA: Barbarizmi i njeriut dhe lufta kanë shkatërruar peizazhin. Noah (Russell Crowe), një njeri i qetë, dëshiron që të jetojë një jetë të drejtë me familjen e tij. Çdo natë, Noah ka vizione të vdekjes nga uji, duke u ndjekur nga jeta ripërtërihet në Tokë. Atij i është dërguar fjalë nga Krijuesi se një përmbytje e madhe po vjen dhe do të shkatërrojë botën dhe të gjithë jetën. Kur Noah fillon për të ndërtuar një arkë gjigande në mënyrë për të shpëtuar veten, të dashurit e tij dhe dy nga çdo specie nga përmbytjet e afërta, ai është kontaktuar nga një ushtri me luftëtarë të cilët dëshirojnë të marrin përsipër varkën në një përpjekje për të shpëtuar veten e tyre.
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »