SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RIO 2 ne 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '14
ID e produktit :
36849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I Animuar, Komedi, Për Fëmijë dhe Familjar; 1 orë 41 min
TEMA: Xhueli, Blu dhe tre fëmijët e tyre largohen nga jeta e tyre e rehatshme në qytetin magjik Rio, për të shkuar në Amazon. Gjatë rrugës, ata takojnë një mori karakterësh, që janë plot sherre.
Rolet: Anne Hathaway, Jesse Eisenberg, Will.I.Am, Leslie Mann, Jamie Foxx, etj.
Regjia: Carlos Saldanha

Gjatë vikendit filmi “RIO 2” në 3D, shfaqet në ora 12:00 dhe 18:00
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »