SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NEED FOR SPEED 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '14
Fillon :
15 Prill në ora 22:15
ID e produktit :
37252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aksion / Aventurë; 2 orë 10 min
TEMA: TEMA: Jeta është në rregull për Tobi Marshallin, i cili ka një dyqan me familjen e tij. Ai po ashtu bën gara me makina me shokët në fundjave. Por, jeta e tij i nxihet kur e arrestojnë për një krim që ai nuk e ka bërë. Në burg, ai kalon dy vjet duke menduar për hakmarrje. Edhe pse ishte njeri i ndershëm dhe me moral të mirë, ai është i vendosur t’i shkatërrojë armiqtë e tij me çdo kusht.

Rolet: Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots, Kid Cudi, etj.
Regjia: Scott Waugh
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »