SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
❂ 5 PRILL E SHTUNE / SPECIAL PARTY WITH l FLORI MUMAJESI l KLAJDI HARUNI l ANDY GRAMM l MIRI LIVE @ DIAMONDS CLUB ❂
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '14
ID e produktit :
37994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
❂ 5 PRILL E SHTUNE / SPECIAL PARTY WITH l FLORI MUMAJESI l KLAJDI HARUNI l ANDY GRAMM l MIRI LIVE @ DIAMONDS CLUB ❂


DIAMONDS CLUB PREZANTON

SPECIAL PARTY WITH :

________❂ FLORI MUMAJESI ❂ __________

KLAJDI HARUNI l ANDY GRAMM l MIRI LIVE

Pa treguar se eshte i famshem, di te deshmoje se eshte i gjithanshem.... Nuk eshte nga ata qe kenaqet me pak. I intereson vetem te mesoje dhe duket qe ka mesuar shume, por ka akoma rruge. Ka nuhatur eren e suksesit dhe ka zbuluar marifetin per te qene i pelqyer. Flori nuk jep receta suksesi!
Ka provuar te prezantoje dhe ia ka dale me se miri, ka guxuar te beje humor dhe ia ka arritur, pa folur pastaj per muziken, aty po qe eshte ne toke te forte. Pertej te qenit kengetar, nen thonj ka dhuntine e te berit muzike.

-------------------------------------------------------------------------

RESIDENT :
DJ CHAMO
www.facebook.com/ChammoDJ?fref=ts 

LIBURN
www.facebook.com/libotek?fref=ts 

LUMMY
www.facebook.com/pages/Dj-lummy/144733865596260?fref=ts 

VJ DEEP
www.facebook.com/vjdeepsopa?fref=ts 


E SHTUNE / 5 PRILL / ORA 22:00


RESPECT # DIAMONDS CLUB TEAM

www.youtube.com/watch?v=ZhQ4GQz7APo 
www.youtube.com/watch?v=_gOTEAdvZ1I 

LIKE FAN PAGE
www.facebook.com/diamondsclub.ks 
Informata rreth publikuesit
Diamonds Club
Ferizaj
+377 44 324 007
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »