SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
✦MC KRESHA & LYRICAL SON✦E SHTUNE✦12 PRILL✦COCO CLUB✦
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '14
ID e produktit :
38997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me 12 Prill - E Shtune COCO CLUB Prezanton:

P.I.N.T "Specialistët" - Shemsi Kreshta & Lorik Asllani,

P.I.N.T. aka Për Inati t’Njoni Tjetrit, është grup i krijuar në vitin 2010 si shtëpi e artistëve të ndryshëm; prej atyre që sot janë ikona muzikore e deri te ata që do te jenë ikonat e së ardhmes. Për here të parë u zyrtarizua më 16 Gusht 2011, duke lançuar albumin e “Mc Kresha & Lyrical Son – Për inati t’njoni tjetrit”. Përgjegjsite dhe drejtimi I punës së P.I.N.T. është cilësia e lartë e produkteve muzikore, që do të lançohen në tregun mbarë Shqiptarë dhe Internacional.

www.youtube.com/PINTofficial 
www.facebook.com/PINT.KS 
www.instagram.com/PINTofficial 
www.twitter.com/PINT_Official 
www.facebook.com/shemsikreshta 
www.facebook.com/pages/Lyrical-Son-official/149022828453610?ref=br_tf 

(rezervimet & info)
✆ 044847777 / 045619619

✪ COCO CREW ✪
www.cococlub-ks.com 
Informata rreth publikuesit
COCO Club
Ferizaj
049 380 300
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »