SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
✦GENA✦E SHTUNE✦26 PRILL✦COCO CLUB✦
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '14
ID e produktit :
38998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• E SHTUNE 26 PRILL 2014 / 10PM

• LIVE SHOW 100% ME KENGETARIN DHE SUPERYLLIN NGA SHQIPERIA

• GENA ✪ 100% LIVE

• PROMOVIMI I 2 KLIPEVE TE REJA


• QAKI - www.facebook.com/qakiofficial 
• DJ MILOTT - www.facebook.com/DJ.MiLoTT 

• Special Visuals and Lighting effects
• VJ BLITZ - www.facebook.com/itsvjblitz 

• Photoshooting By:
• FLAMUR ILAZI - www.facebook.com/PhotographerFlamurIlazi 

(rezervimet & info)
✆ 044847777 / 045619619

✪ COCO CREW ✪
www.cococlub-ks.com 
Informata rreth publikuesit
COCO Club
Ferizaj
049 380 300
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »