SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
G.I. JOE Retaliation në 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '13
ID e produktit :
4238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aksion/ Aventurë
1 orë 39 min

TEMA: Njesiti G.I. Xho, nuk lufton vetem kunder Kobres, por duhet te merret edhe me kercenimet nga qeveria, e cila po e ve ne rrezik ekzistencen e tij…

Rolet: Dwayne Johnson, Bruce Willis, Channing Tatum, Adrianne Palicki, Jonathan Pryce, D.J. Cotrona, etj.

Regjia: John M. Chu

Për informata dhe rezervime te biletave kontaktoni: 038 243 117 boxofficeabc@yahoo.com
www.kinoabc.info 
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »