SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zone Opening 07/June
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '14
Fillon :
7 Qershor në ora 22:30
ID e produktit :
43104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sonte - 07/06 Opening of Summer Season 2014

Pas sukseseve te shumta gjate tri viteve te egzistences se saj , ZONE rikthehet per te filluar sezonin e katert kete vere.

Kreativiteti i vecante, sjellja e protagonisteve te ndryshem vendor dhe nderkombetar, dizajni vibrues dhe atmosfera elektrike e krijuar nga instalimi i ndriqimit dhe zerimi modern, e vecojne Zone nga clubet tjera ne Prishtine.

ZONE edhe kete sezone me planin e saj te vecante
dhe ambientin e perkryer do te ofroj atmosfere vibruese
deri ne lindje te diellit.

Our ZONE is your ZONE.

Ju mirepresim.
Informata rreth publikuesit
ZoneClub
Prishtinë
ZoneClub [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »