SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iNDUSTRY rikthehet me: Hapjen e madhe Sezonit Veror si dhe Acehood
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '14
Fillon :
21 Qershor në ora 22:00
Mbaron :
24 Qershor në ora 05:00
ID e produktit :
43740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iNDUSTRY
P R E Z A N T O N

Hapjen e Madhe të Sezonit Veror 2014
21 Qershor e Shtunë ora 22:00

Pastaj vazhdojmë
E HËNË
23 Qershor 2014

ACE HOOD, USA
Paragrupe: Elinel, Kida, DJ Bujaka, DJ PM. Protestand X, MC Dade

Info&Rezervime +377 44 133 035

#Aposhkojm?
Informata rreth publikuesit
INDUSTRY-KS
Prishtinë
049777777
Industry-ks [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »