SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
S T O K E R Premiere Botërore
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '13
Fillon :
11 Prill në ora 22
ID e produktit :
4405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dramë/Triller/Horror
1 orë 38 min
Rolet: Nicole Kidman, Mia Wasikowska, Mathew Goode, Lucas Till, Jacki Weaver..
Regjia: Chan-Wook Park

TEMA: India Stoker, e humbi babain dhe mikun e saj më të mirë papritmas, në një aksident. Qetësia familjare prishet jo vetëm me vdekjen e babait, por edhe me ardhjen e paparalajmëruar të xhaxhait të saj, Çarlit, për të cilin as që dihej se ekzistonte. Kur Çarli vjen për të jetuar me të dhe me nënën e saj të shqetësuar, India mendon që boshllëku që e la babai i saj, do të mbushej me këtë antar të familjes. Menjëherë pas ardhjes së xhaxhait, India dyshon që ky burrë misterioz ka motive të çuditshme. Edhe pse ndien tmerr dhe zemërim, kjo vajzë e re dhe e vetmuar ndien një tërheqje të rrallë me mysafirin.

Për informata dhe rezervime te biletave kontaktoni: 038 243 117
dhe boxofficeabc@yahoo.com, www.kinoabc.info, 
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »