SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
❂ 5 TETOR BAJRAM PARTY NATA E DYTE SPEKTAKEL with KAOS #Sheqer & STUPCAT @ DIAMONDS CLUB ❂
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '14
Fillon :
5 Tetor në ora 22:00
Mbaron :
6 Tetor në ora 05:00
ID e produktit :
49336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
❂ 5 TETOR BAJRAM PARTY NATA E DYTE SPEKTAKEL with KAOS #Sheqer & STUPCAT @ DIAMONDS CLUB ❂


DIAMONDS CLUB PREZNATON :


NATA E DYT E BAJRAMIT FESTOHET NE DIAMONDS CLUB!


NJE EVENT KREJT NDRYSHE , ME SHUME SPEKTAKEL DHE SHUME SURPRIZA !


ON STAGE :

________ KAOS #SHEQER _______

PER HERE TE PARE NE FERIZAJ DHE PER HERE TE PARE NE DIAMONDS CLUB

______ STUPCAT _______


DIAMONDS CLUB JU URON TE GJITHVE FESTEN E KURBAN BAJRAMIT !


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

RESIDENT :
DJ CHAMO
www.facebook.com/ChammoDJ?fref=ts 

LUMMY
www.facebook.com/pages/Dj-lummy/144733865596260?fref=ts 

VJ DEEP
www.facebook.com/vjdeepsopa?fref=ts 


E DIELE / 5 TETOR / ORA 22:00


RESPECT # DIAMONDS CLUB TEAM


LIKE DIAMONDS CLUB FAN PAGE
www.facebook.com/diamondsclub.ks 

SUBSCRIBE DIAMONDS CLUB ON YOUTUBE
www.youtube.com/watch?v=ZhQ4GQz7APo 
www.youtube.com/watch?v=_gOTEAdvZ1I 
www.youtube.com/watch?v=DUkA5DjSSi4 
www.youtube.com/watch?v=PEpOunAeaGM 
www.youtube.com/watch?v=pi_NgvAibvk 
www.youtube.com/watch?v=h5iefVGdbqI 

FOLLOW DIAMONDS CLUB ON INSTAGRAM
instagram.com/diamondsclub 

#DIAMONDSCLUB IS BIGG

WELCOME
Informata rreth publikuesit
Diamonds Club
Ferizaj
+377 44 324 007
Besim Rexhepi Ferizaj Kosovo, 70000 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »