SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiesta all over! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '14
Fillon :
3 Tetor në ora 21:00
Mbaron :
5 Tetor në ora 03:00
ID e produktit :
49338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

fiesta all over! @ CRÈME DE LA CRÈME
premte dhe shtune, 3 – 5 tetor 2014, prej: 21:00
muzika: krejt kangt t'famshme boterore t'crème de la crème

Tani debaklin e debaklojme ne nivele tjera, ne debaklin duke u defryer… atehere kur te gjithe kane te drejte dhe te gjithe qendrojme stoik ne defrimin tone debaklor.

Per Bajram maratone dhe orare marramendese… Tani zgjimi behet ne ora 8:00 dhe jo ne 7:00 si ne bajramet e kaluara. Bakllava vazhdon te jete e njejta vetem se kete here ndryshon – disa vende shtojne edhe qokollate. Se pak ka ambelsi n’atfar muhabeti mongi edhe qokollata ke. E hupem me ka krejt e hajt.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

======================

Yellow,

fiesta all over! @ CRÈME DE LA CRÈME
friday and saturday, 3 – 5 october 2014, starts at: 21:00
music: all crème de la crème world famous songs

Can we please skip this part?

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Crème de la Crème [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »