SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mustafa in space! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '14
Fillon :
26 Shtator në ora 21:00
Mbaron :
27 Shtator në ora 03:00
ID e produktit :
49339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

mustafa in space! @ CRÈME DE LA CRÈME
friday, 26 september 2014, starts at: 21:00
music: inspector mustafa

Nje atmosfere eglantike ne plazhe. Me kurreshtje te zgjuar nga nje kend i vdekur apo i gjalle Inspector Mustafa bente ate qe ben gjithe Kohen – veshtronte mendje zgjuar: op op, op op qika! Kishte levizje horizontale larte dhe poshte, varesisht nga cilesia e pamjes dhe ndjenja qe kjo pamje ndertonte ne mendjen magjike te Inspektorit.

Klajdi, Klajdi… largohu se do te te kap ngerqi? Klajdi pa nje pa dy u largua… Kjo thirrje u pasua nga nje thirrje tjeter: Sabedin… Din… Uooo Din… O Sabedin… Dil prej uji se po t’ha ngerqi!

Ky eshte diversiteti dhe barazia e krijuar ne diversitet e ngerqi na kapi krejtve ja asisha at no’.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

===============

Yellow,

mustafa in space! @ CRÈME DE LA CRÈME
friday, 26 september 2014, starts at: 21:00
music: inspector mustafa

Inspector will be playing weird disco and funk stuff. Aren’t we all weird!?

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Crème de la Crème [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »