SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
scary ’70s! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '14
Fillon :
31 Tetor në ora 21:00
ID e produktit :
50053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

scary ’70s! @ CRÈME DE LA CRÈME
halloween, friday, 31 october 2014, starts at: 21:00
music: inspector mustafa, kushtrimi and guri

BASEMENT IS OPEN! PODRUMI ÇELET! BODRUMI HAPET!

Eshte nje ndeje kostumesh andaj edhe kostumizohuni sipas mundesive me ndejen. Prej tani e tutje cdo vikend podrumi qel.

Me tinguj te 70tave te zhandërit rokenroll, funk, disco edhe krautrock po e presim dhe shenjojme kete date te lashte iliro-romake e pse jo edhe me gjere. Kete sezone dhe nomenklature po e presim ne podrumin tone i cili do te jete tani me i hapur per te ofruar nje flloor dansimi modest per te gjithe ata qe deshirojne humbje fizike dhe tretman aktiv te pasivitetit fizik trupor.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

==================

Yellow,

scary ’70s! @ CRÈME DE LA CRÈME
halloween, friday, 31 october 2014, starts at: 21:00
music: inspector mustafa, kushtrimi and guri

BASEMENT IS OPEN! PODRUMI ÇELET! BODRUMI HAPET!

We will play and act seventy four seventy five. Dress up and let’s have fun in the basement.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Crème de la Crème [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »