SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lcd soundsystem! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '14
Fillon :
12 Nëntor në ora 21:00
Mbaron :
13 Nëntor në ora 02:00
ID e produktit :
50976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

lcd soundsystem! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 12 november 2014, starts at: 21:00
music: lcd soundsystem

Te ndare dhe te dividuar kohe me pare, ribashkohen dhe riuniohen per freskine tone dhe tuajen… dhe jo ate te Germise. Ne vazhden e thenieve bashkohore ne bashkohojme duke thene qe te gjithe ata qe bashkojne bashkime bashkepunojne bashke dhe bashkarisht krijojne unitet, ate gje qe ne nuk ua sollem por e gjetem ne mesin tuaj dhe tonin bashkohor.

LCD Soundsystem… nje bend i mrekullueshem do te leshohet ne menyre shuffle gjate nates se Merkure. Nates kur ne prezantojme bende qe na pelqejne neve, Kosoves dhe gjetiu. Gjetiu – kjo fjale e lashte Ilire.

Pellazg e Ilir te gjithe se bashku… le te rrjedh gjaku i kuq ashtu sic rrjedh lumi i kalter, e ne fakt – kaltersine e merr nga qielli, ky koncept i paprekshem lapidar.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

===================

Yellow,

lcd soundsystem! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 12 november 2014, starts at: 21:00
music: lcd soundsystem

Shit gone big… but it did not hit the fan. Let’s hit the fan and get mesmerized by the sounds of LCD Soundsystem this Wednesday.

Because together forever.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Crème de la Crème [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »