SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vikendi Fenomenal @ Si n` Bahce - Festivali Flamurit vazhdon...
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '14
Fillon :
14 Nëntor në ora 22:00
Mbaron :
15 Nëntor në ora 03:00
ID e produktit :
51240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Festivali Flamurit vazhdon duke u ngrit dhe duke u zbukuruar.

Dhe kemi nderin tju prezantojme vikendin maratonik dhe fenomenal Si`n bahce:

Të Premten 14 Nëntor

XUXI Live show & Band
DJ D MASTER
Nata fillon: 22:00

Të Shtunën 15 Nëntor
Mysafire speciale nga Tirana
Marsela Çibukaj & Band
DJ PM
Nata Fillon: 22:00

Për info&rezervime: 049 274 928

Më shumë informacione rreth Festivalit:
www.facebook.com/events/638463499604606/ 

#festivaliflamurit
#kosovëshqipëri
#shqipemedykrena
Informata rreth publikuesit
Si n'Bahçe
Prishtinë
+38649 274 928
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »