SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fujiya & miyagi! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '14
Fillon :
19 Nëntor në ora 21:00
Mbaron :
20 Nëntor në ora 02:00
ID e produktit :
51241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

fujiya & miyagi! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 19 november 2014, starts at: 21:00
music: fujiya & miyagi e tani vazhdojme tutje

Nje moment kataklitik dhe grupor i ndersjelle me shume mallengjime dhe ndjenja dhe servitute kalon ne forme kaloresie. Kalorite shtojne epitetin e viganit deri sa epitetet epitojne me qender ne epiqender dhe me gjere (madje edhe ne instanca Evropiane). Epiti, nje djalosh i ri, kendon me nje ze te embel, magjik dhe hyjnor.

Ahhh si u rrenqethem. Nje ndjenje e papershkrueshme, deri sa te Merkuren do te rrenqethemi nen tingujt e bukur te Fujiya dhe Miyagi.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shkojme,

Crème de la Crème

===================

Yellow,

fujiya & miyagi! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 19 november 2014, starts at: 21:00
music: fujiya & miyagi e tani vazhdojme tutje

A catalyst catalyzes shit and so do we. We catalyze catalyzes further because of love.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Crème de la Crème [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »