SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mr. ziblu jay way! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '14
Fillon :
14 Nëntor në ora 21:00
Mbaron :
15 Nëntor në ora 03:00
ID e produktit :
51242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

mr. ziblu jay way! @ CRÈME DE LA CRÈME
friday, 14 november 2014, starts at: 21:00
music: rock enroll leather jacket music by ziblu jay way

Ne syte e saj shoh trishtimin deri ne floket e saj shoh njemendesine. Buzet e perdredhura sikur nje anije e perdredhur ne luna park me bene te humbas. Ca andej, a ca kendej… Vrrr… Vrrrrr… Vrrrrrrr… “Ngadale te lutem… ngadale… do me qerohet lekura e buzeve!”, psheretija deri sa psheretima u shendrrua ne nje nevoje te vogel, ndoshta per shkak te ngjajshmerise ne emra. “E lage te teren… te teren e lage”.

Ashtu vazhduam te qendrojme… Te lagur nga etja per lageshti dhe te etur per dashuri dhe mireqenie sociale. Vallezuam deri ne mengjes nen tingujt e te dashtunit tone dhe tuaj – z. Flamur Xhiku, i njohur ne troje si Zibulu Jay Way – kete te Premte ne Crème de la Crème.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

=========================

Yellow,

mr. ziblu jay way! @ CRÈME DE LA CRÈME
friday, 14 november 2014, starts at: 21:00
music: rock enroll leather jacket music by ziblu jay way

This Friday we follow lights and lights follow us because we all stars and we like shoes.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Crème de la Crème [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »