SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
❂ 22 NENTOR E SHTUNE / Koncert humanitar , ne perkrahje te fondacionit Aksioni per NENA dhe FEMIJE ! @ DIAMONDS CLUB ❂
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '14
Fillon :
22 Nëntor në ora 22:00
Mbaron :
23 Nëntor në ora 05:00
ID e produktit :
51292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
❂ 22 NENTOR E SHTUNE / Koncert humanitar , ne perkrahje te fondacionit Aksioni per NENA dhe FEMIJE ! @ DIAMONDS CLUB ❂


Koncert humanitar , ne perkrahje te fondacionit Aksioni per NENA dhe FEMIJE !


PERFORMOJNE :

JERICHO l ANDOS l DREN ABAZI l NITA LATIFI

THE VOICE OF ALBANIA :

KADISHA SINANI l DEZI BEKTESHI l EMIN SYLA l LABINOT AVDIU

MEDERATOR : BERAT MIFTARI

E SHTUNE / 22 NENTOR / ORA 22:00

HYRJA : 3 EURO


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

RESIDENT :
DJ CHAMO
www.facebook.com/ChammoDJ?fref=ts 

LUMMY
www.facebook.com/pages/Dj-lummy/144733865596260?fref=ts 

VJ DEEP
www.facebook.com/vjdeepsopa?fref=ts 


RESPECT # DIAMONDS CLUB TEAM


LIKE DIAMONDS CLUB FAN PAGE
www.facebook.com/diamondsclub.ks 

SUBSCRIBE DIAMONDS CLUB ON YOUTUBE
www.youtube.com/watch?v=ZhQ4GQz7APo 
www.youtube.com/watch?v=_gOTEAdvZ1I 
www.youtube.com/watch?v=DUkA5DjSSi4 
www.youtube.com/watch?v=PEpOunAeaGM 
www.youtube.com/watch?v=pi_NgvAibvk 
www.youtube.com/watch?v=h5iefVGdbqI 

FOLLOW DIAMONDS CLUB ON INSTAGRAM
instagram.com/diamondsclub 

WELCOME ...
Informata rreth publikuesit
Diamonds Club
Ferizaj
+377 44 324 007
Besim Rexhepi Ferizaj Kosovo, 70000 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »