SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
hana! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '14
Fillon :
21 Nëntor në ora 21:00
Mbaron :
22 Nëntor në ora 03:00
ID e produktit :
51294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

hana! @ CRÈME DE LA CRÈME
friday, 21 november 2014, starts at: 21:00
music: hana j. zeqa

Nen shkelqesine e pa-djallezuar te Henes, ne mbremjen e dates 21 nentor ne shkelqehemi me sinqeritet, maturi, buzeqeshje, lumturi, perkdhelje, dashuri, miqesi, thashetheme, tinguj eglantik, lapidaritet, ngrohtesi, bujari, trimeri, krenari, devotshmeri dhe gjithsesi xhelozi nen tingujt e bukur te perzgjedhur nga personi qe reflekton sinqeritet, maturi, buzeqeshje, lumturi, perkdhelje, dashuri, miqesi, thashetheme, tinguj eglantik, lapidaritet, ngrohtesi, bujari, trimeri, krenari, devotshmeri dhe jo xhelozi.

Hana viziton Crème de la Crème me nje perzgjedhje momentale muzikore sipas deshires muzikore te krijuar ne po ate moment.

Dokuni per caste te paharruara lapidare.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

==================

Yellow,

hana! @ CRÈME DE LA CRÈME
friday, 21 november 2014, starts at: 21:00
music: hana j. zeqa

We bring moon close like Jim Carrey in that famous movie. Crème almighty or something.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Crème de la Crème [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »