SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
28 nentori! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '14
Fillon :
28 Nëntor në ora 21:00
Mbaron :
29 Nëntor në ora 03:00
ID e produktit :
53523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

28 nentori! @ CRÈME DE LA CRÈME
eventi grandioz: tingell de la crème
friday, 28 november 2014, starts at: 21:00
music: alban nuhiu und fjolla hoxha

Nen patronatin e patronateve te patronizuar, ne nje ceremoni te vecante dhe speciale don me thene te organizimit, organizojme nje aheng me special. Fillon ne Tingell Tangell edhe vazhdon ne Crème de la Crème. Kete here muzike lshohet nga kati i trete deri sa ahengu zhvillohet ne te gjitha katet.

Do te kete muzike shqipe, angleze, gjermane, interesante… zhanDre te ndryshme domeha qe e bejne kete eveniment edhe me madheshtor deri sa madheshtija qendron tek te arriturat unike dhe te perbashketa.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shkojme tutje,

Shihemi,

Crème de la Crème

=======================

Yellow,

28 nentori! @ CRÈME DE LA CRÈME
eventi grandioz: tingell de la crème
friday, 28 november 2014, starts at: 21:00
music: alban nuhiu und fjolla hoxha

You know why don’t you!?

Starts at Tingëll Tangëll and continues at Crème de la Crème.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »