SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
glühwein nacht! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '14
Fillon :
26 Nëntor në ora 21:00
Mbaron :
27 Nëntor në ora 02:00
ID e produktit :
53524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

glühwein nacht! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 26 november 2014, starts at: 21:00
music: dimerore

RISI, RISI, RISI!!! PER HERE TE PARE NE KOSOVE, BOTE DHE GJETIU, VERE E VLUAR ME TENXHERE MODERNE, DO TE SERVOHET E FRESKET, E SAPOMARUAR NGA DUART E EKSPERTEVE! - Ne bashkepunim me Verë n'Dimën

Jemi historian’ te vertete - historian’ te shtigjeve te panjohura te lojes se dashurise, seksit dhe xhelozise. Krekojme dhe kuakasim panderprere nen forme te prere te fjaleve ‘krek’ dhe ‘kuak’ per shkak se levizjet i kemi ne forme te bretkosave, nga njera gjethe ne gjethen tjeter duke u sillur verdalle analeve te dashurise, aneleve te se vertetes dhe analeve erotike.

Kuak dhe krek te Merkuren ne menyre qe te zbulojme nje lum te dashurise qe rrjedh rrjedhshem dhe bart kujtimet e qindra mijera rrjedhosjeve. E ne, ne te qendrojme stoik prane lumit me nje malle ne zemer deri sa ju tjeret kKujtojeni at zemer djali… kujtojeni ate dashuri te sinqerte se shkum posht ja kavsha naunen ho.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

=======================

Yellow,

glühwein nacht! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 26 november 2014, starts at: 21:00
music: winter-ish

As you can see we have a special occasion on this Wednesday. We're serving mulled wine which is made from the fine experts. We are promoting the new festival of mulled wine in the city center that starts this Friday, so you can get a glimpse of the hot taste! Don't miss it!

Why not – it is important to be happy.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »