SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
28 NËNTORI @ SUGARFREE CLUB :: DJ MISS ILDA (from Albania) :: HYRJA: 1 €
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '14
Fillon :
28 Nëntor në ora 22:00
ID e produktit :
53525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Festa e 28 Nëntorit ne Clubin me te mire ne Kosove , kete her vjen krejtesisht me ndryshe. Shumeeee Publik kan kerku me ndryshu dhe me bo PARTY vetem me DJ e me ndryshu Menyren ne SUGARFREE CLUB / Kamenice..

Special from Albania :

► DJ MISS ILDA ◄ Playing Biggest WORLDWIDE Hits..

Resident DJs: DJ ENERGY & DJ ARD'ONE & DJ HIJACK..

This niiight will be a Hooot Night..
Informata rreth publikuesit
SUGARFREE CLUB
Dardanë
044290450
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »