SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
new order! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '14
Fillon :
3 Dhjetor në ora 21:00
Mbaron :
4 Dhjetor në ora 02:00
ID e produktit :
54155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

new order! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 3 december 2014, starts at: 21:00
music: new order

Dikush shkruan. Dikush shkruan per shkruarjen e dikujt. Dikush shkruan per shkruarjen qe dikush ka bere shkruarje per dikend. E dikush shkruan per shkruarjen qe dikush ka bere per shkruarjen qe dikush ka bere shkruarje per dikend. Te gjithe shkruajme – po ku po mbet thelbi o bura e gra!? Ku po mbet lumturia se shkum posht tu shkrujt e diversitet ne ekualitet spo ka kerkah.

Sot New Order dhe Joy Division do te vendos pike te re diskutimi: Cka mendoni per lirimet gjate festes se dimrit? Sot do te ngadhnjehemi dhe shperfaqemi me nje shturrje te zakonshme.

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

====================

Yellow,

new order! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 3 december 2014, starts at: 21:00
music: new order

Yes. You and us be looking all shiny and sexy at Crème de la Crème tonight. We go.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »