SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hapet: n'dritare t'Gjonit
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '14
Fillon :
5 Dhjetor në ora 20:00
ID e produktit :
54156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
n'dritare vazhdon t'rritet

Dren Abazi dhe Zig Zag Orkestra vijnë n'dritare t'Gjonit me ba hapjen e venit t'ri ku ka me hangër e me pi e juve ju pret nji ekspozitë e t'rinjve ku muni edhe me ble piktura...

shumë risi natën e hapjes e ma vonë dal kadale vijnë edhe mëngjesi n'dritare, karaoke etj...

Mos harroni neja asht t'premten prej orës 20, n'rrugën Skenderbeu (ish Zenel Hajdini)
Informata rreth publikuesit
N'dritare
Ferizaj
+38649 426 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »