SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Java e nxehtë Si n' Bahçe
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '14
Fillon :
10 Dhjetor në ora 22:00
Mbaron :
14 Dhjetor në ora 03:00
ID e produktit :
55385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Miq të Bahçes,

duke u afruar Festat e Fundvitit dhe duke u ftofur koha, ne këtë dimër do të mundohemi ta bëjmë më të nxehtë, duke ju mbajt më afër nesh në ambientin tonë të ngroht dhe unik dhe duke ju prezantuar artist dhe muzikë cilësore.

Për këtë javë kemi këtë program të nxehtë për ju :

- Mërkure 10 Dhjetor
ALBAN HI DINI
DJ XTC
One more time, 3 special birthday parties, do not miss it.

- Enjte 11 Dhjetor
ANDOS & BAND LIVE
DJ XTC
Ri Invest Party - Rock in it All night Long

- Premte 12 Dhjetor
DJ SIXTY NINE
Friday Lucky Friday

- Shtune 13 Dhjetor
L.A.B
DJ XTC
Soul House Rhythms

Për komoditet dhe rezervime; 049 274 928

Ju mirëpresim,

Si n' Bahçe management.
Informata rreth publikuesit
Si n'Bahçe
Prishtinë
+38649 274 928
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »