SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fela kuti! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '14
Fillon :
10 Dhjetor në ora 21:00
Mbaron :
11 Dhjetor në ora 02:00
ID e produktit :
55387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

fela kuti! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 10 december 2014, starts at: 21:00
music: fela kuti

Masi spo mundemi me e ndreq motin, kemi vendos me lshu tinguj te nxehte prej Nigerise nga miku juaj dhe i joni Fela Kuti.

Kete te merkure do te perzgjedhim koncerte nga, miku juaj dhe i joni, Fela Kuti dhe do ta nxejme vendim me muzike bashkohore te viteve te 70-ta...e juaja eshte te jeni ne disponim te mire dhe pozitiv per te tjerat kujdeset miku jone dhe i juaji

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

====================

Yellow,

fela kuti! @ CRÈME DE LA CRÈME
wednesday, 10 december 2014, starts at: 21:00
music: fela kuti

Yes. You and us be looking all shiny and sexy at Crème de la Crème tonight. We go.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »