SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
arif in da hauz! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '14
Fillon :
13 Dhjetor në ora 21:00
Mbaron :
14 Dhjetor në ora 03:00
ID e produktit :
55457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

arif in da hauz! @ CRÈME DE LA CRÈME
saturday, 13 december 2014, starts at: 21:00
music: arif pehlivani

Dhe ne ikim ikim ikim ikim, por askush nuk na pret. Dhe ne ikim ikim ikim ikim, por askush nuk na kcen. Dhe ne ikim ikim ikim ikim, por askush nuk e vazhdon traditen e mikpritjes dhe atdhedashurise.

Pse nuk shkojme te gjithe se bashku ne nje vend me te bukur dhe ta jetojme jeten si njerez modern te civilizuar boterore? Sepse nuk dojme. Ani?

Papritmas do ta leshojme nje hit te bukur veror sepse nuk duhet te harrojme qe vera vjen pas cdo pranvere!

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

====================

Yellow,

arif in da hauz! @ CRÈME DE LA CRÈME
saturday, 13 december 2014, starts at: 21:00
music: arif pehlivani

As you can see today is going to be a good night! Arif knows why he is the chosen one.

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »