SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
gipsy! @ CRÈME DE LA CRÈME
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '14
Fillon :
12 Dhjetor në ora 21:00
Mbaron :
13 Dhjetor në ora 03:00
ID e produktit :
55458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Alloha,

gipsy! @ CRÈME DE LA CRÈME
friday, 12 december 2014, starts at: 21:00
music: kafu

Neper male neper fusha,
Kosova, Kosova
Dul pisi si arusha,
Kosova, Kosova
Kosovaaaa, Kosovaaaa...

Ne vazhden e aktiviteteve patriotike qe i marrim dhe i kemi ndermarre cdo here si ndermarresi e ndermarresve te suksesshem ne fushen e ndermarresise, kemi nderin dhe kenaqesine qe pas gazmendin apo vazhdimin e gazmendit te promovimit te albumit te dyte te grupit modern Kosovare Gipsy Groove, ta bejme ne premisat e lokaleve tona te permendura me poshte!

www.cremeprishtina.com/ 
www.whitetreehostel.com/ 
www.twitter.com/cremeprishtina 
www.twitter.com/whitetreehostel 
plus.google.com/b/104194331794337487908/ 
plus.google.com/114613426801440477560 
www.facebook.com/groups/cremeprishtina/ 
www.facebook.com/whitetree 

Shihemi,

Crème de la Crème

====================

Yellow,

gipsy! @ CRÈME DE LA CRÈME
friday, 12 december 2014, starts at: 21:00
music: kafu

There's a party going on, there's a party going on. And the after party is at Crème!

See ya,

Crème de la Crème
Informata rreth publikuesit
Crème de la Crème
Prishtinë
+38649 315 783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »