SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BROKEN CITY Premiere boterore
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '13
Fillon :
26 Prill
ID e produktit :
5671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cdo dite ne tre termine 18, 20 dhe 22:00

Krim/ Dramë; 1 orë 49 min

TEMA: Në mes të zallahisë së qytetit të thyer, ish polici Bili Tagart, kërkon shpengim dhe hakmarrje. Atë e kishte mashtruar autoriteti më i fortë në qytet, kryebashkiaku. Kërkimi këmbëngulës i drejtësisë nga Bili, ia nxin jetën kryebashkiakut.

Rolet: Mark Wahlberg, Rusell Crowe, Catherine Zeta-Jones, Kyle Chandler etj.

Regjia/Directed by: Allen Hughes
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »