SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
1 May, Elita 5 @COCO Club
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '13
Fillon :
1 Maj në ora 21:00
Mbaron :
2 Maj në ora 03:00
ID e produktit :
5751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
✦ ELITA 5, Legjendë e gjallë ✦

Edhe sonte jetoj,
Me plagën e vjetër,
Ndoshta dhimbja do pushoj,
Do't pushoj në botën tjetër...


✦Biografia

● Elita 5 është grup muzikor i zhanrit të muzikës rok. Grupi është krijuar në fillim të viteve të 90-ta në Tetovë dhe që nga atëherë pushtojnë zemrat e të gjithë fansave të muzikës rok dhe të atyre që kanë shije për muzikë të mirëfilltë.

● Janë shëndruar në legjendë e gjallë nëpër gjitha trojet shqiptare e më gjërë duke u bërë kështu simbol i kombit shqiptar në përgjithsi dhe muzikës shqiptare në veçanti.


✦ And our city's best

✦ The Dinamic Duo:

✦ QAKI and LIBURN

✦ DJ.MILOTT

✦ Photoshooting By:
➤ FLAMUR ILAZI
➤ ARDIT VRANOVCI

➤ RESERVATIONS : 045 619 619 / 049 380 300

➘ INFO:

www.cococlub-ks.com 
www.facebook.com/Elita5 
www.youtube.com/ELITA5official 
www.facebook.com/DjQakiDjLiburn 
www.facebook.com/pages/DJ_MiLoTT/201616371432 
www.facebook.com/pages/Photographer-Flamur-Ilazi/119029588171403?ref=hl 

✪ COCO CREW ✪
Informata rreth publikuesit
COCO Club
Ferizaj
049 380 300
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »