SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EVIL DEAD Premiere Boterore
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '13
ID e produktit :
5797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Horror / Remake; 1 orë 30 min

TEMA: Verzion i ribërë i filmit horor të vitit 1981, në të cilin flitet për një grup prej 25 vetash të ngujuar në një kasolle të largët. Ata gjejnë Librin e të Vdekurve, në të cilin gjejnë demonët e fjetur që jetonin në pyll. Ata i magjepsin të rinjtë një nga një, derisa mbetet vetëm një për të luftuar për mbijetesë.

Rolet: Jane Levy, Shiloh Fernandez, Jessica Lucas, Elizabeth Blackmore, etj.

Regjia: Fede Alvarez

Për informata dhe rezervime te biletave kontaktoni: 038 243 117
dhe boxofficeabc@yahoo.com, www.kinoabc.info, 
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »